Zveřejněny výsledky Středozemské poznávačky! Do článku přidány také fotografie cen pro výherce!

V úterý - 15. 5. byl doplněn 2. díl článku o hobití módě!


Zajímavé stránky

Dědic zla

3. října 2014 v 18:26 | Irith
Přišel čas na jednu "reklamu". Jde o mojí úplně první fanfiction povídku jménem Dědic zla. Abyste pochopili, proč tohle vlastně píšu, je důležité si uvědomit, že tato povídka byla začátkem všeho.

PS:Jestli jste si všimli, ona už jednou prezentovaná "změna" konečně přišla. A je to to nenápadné slovíčko Písnička tam vlevo dole. A co to je? Klikněte a uvidíte (snad, instalovala to totiž Irith). Nápad na tohle máme od Kiwi. Náplň budeme tak nějak průběžně měnit. Ale samozřejmě jen PP.

Seznam hobitích povídek

15. července 2014 v 9:00 | My z Mittalmaru, Michell, Clarissa, Jeremiáš, Titany a spousta dalších...
Protože skutečným účelem tohohle blogu je vrátit do obecného povědomí výraz "hobit" a přimět lidi k tomu, aby začali psát fanfiction povídky na Pána Prstenů (což se nám, doufáme, alespon trochu podařilo), dáváme sem seznam všech povídek, tématicky souvisejících s hobity, které se nám podařilo najít. Budou tu doopravdy všechny povídky, at se nám líbí, nebo ne, takže tu bude i slash a podobně. Jediné omezení je, že přidáváme pouze české povídky. Seznam budeme průběžně aktualizovat s tím, jak budeme nacházet další (pokud byste věděli o nějaké, kterou jsme do seznamu nezařadili, prosím napište nám). Ke každému odkazu jsme připsaly náš osobní názor a krátké shrnutí děje, abyste věděli, co máte čekat. Doufáme, že Vám to pomůže když si budete chtít přečíst něco dalšího, ne z naší tvorby, nebo Vám povídky dodají inspiraci pro Vaší vlastní tvorbu. Článek budeme pravidelně aktualizovat.
 
 

Reklama