Výlety a zájezdy

Japonsko - část 5

9. listopadu 2015 v 19:57 | Polly
Tentokrát už se konečně pomalu dostáváme do opravdického a nefalšovaného Japonského města.

Japonsko - část 4

3. listopadu 2015 v 21:20 | Polly
Tentokrát trochu trhlejší část...

Japonsko - část 3

3. listopadu 2015 v 21:19 | Polly
Po delší době se znovu vrátíme za louži. A jelikož je toho ještě dost, vydám to v dvojitém množství, abychom se s tím neptalali až do Vánoc.

Japonsko - část 2.

16. října 2015 v 17:18 | Polly
V minulém díle jsme se již doplahočili na místo a proběhlo zahájení této velkolepé akce. A jak to bylo dál?

Japonsko - část 1.

10. října 2015 v 9:14 | Polly
Japonsko, země rozkvetlých sakur a vycházejícího slunce, domovina anime a mangy a místo, kde se jí syrové ryby. Přesně tam jsem byla o prázdninách. A co, že jsem tam dělala? Jela jsem na celosvětový skautský sraz. Ano, i něco takového jako být skaut má občas své výhody.
Bylo to neskutečné, nezapomenutelné a s jedinečnou atmosférou. Třicet pět tisíc lidí z celého světa žilo dvanáct dní pohromadě v absolutním míru (no dobrá, pár konfliktů přece jen nastalo, hlavně když někdo předbíhal ve frontě na záchod…), toleranci a přátelství.
Máte pravdu, takovýhle sluníčkový popis vám stejně nic neřekne, radši popíšu všechno přesně tak, jak se to doopravdy stalo.

Irith na Šumavě aneb Když se hobitomaniak vypraví na hory část. 2

15. září 2015 v 9:44 | Irith
Asi si zasloužíte vysvětlení, proč byl ten minulý díl tak utnutý a bez předmluvy. Blog mi to absolutně nechtěl vzít, část fotek jsem musela smazat a i část textu, abych to tam vůbec nějak narvala. Tady by to mělo být lepší.
Mimochodem, když se oštěstí, můžete časem čekat reportáž z Japonska, z Telče a z Irska!

Irith na Šumavě aneb Když se hobitomaniak vypraví na hory

9. září 2015 v 9:41 | Irith
První díl reportáže z mé cesty po Šumavě.

Rychlé šípy

25. července 2015 v 9:24 | Polly, dopsala Irith ovšem z Pollyina pohledu
Tohle je takové "pokračování" toho článku V čokoládě, aneb co se dělo později. Ještě pro doplnění, existuje druhá taková keš - Stínadla se bouří, ale tu jsem nedohráli, takže se tam někdy vrátíme.

V čokoládě

19. června 2015 v 21:09 | Polly
Jak už jste se mohli dočíst v jednom z komentářů, jednou se dokonce stalo, že nefungovala Irtih. Ano, opravdu, já jsem se nacházela ve stavu přibližné funkčnosti a Irith usínala v prostředku slova - její každoroční vyčerpání na konci školního roku. Dopadlo to samozřejmě tak, že se mi ji podařilo dokopat domů a donutit ji tam alespoň dva dny zůstat (to, že to nebyly dva dny v celku, je vedlejší). Jenže jak už to tak bývá, takový hyper-hrozně-moc-a-ještě-víc-aktivní hobit to prostě nezvládal, jen tak sedět a léčit se. Proto se v pátek přihnala do školy a oznámila, že je to hrozně ošklivý a že nejede s rodiči na chatu navštívit své známé, a proto se bude nudit doma. A to že prý nezvládne. Takže už je vám asi jasné, jak to dopadlo. V sobotu jsme šli spolu ven a v neděli si zařídila nějaký program sama (já jsem musela pomáhat na zahradě).

Irith, Polly a naše rodiny v Německu aneb Když se hobitomaniaci pro jednou podívají za hranice

26. května 2015 v 17:50 | Irith (text) Rosana (fotky)
Víte jak jsme jeden víkend vůbec nekomentovaly ani jinak nereagovaly? No, to jsme byly s Polly v Německu. Takže tady deník ze Svaté Říše Římské a rodné země Dominica Monaghana :-)

Irith, Polly a občas i Delfi za školou aneb Když hobitomaniaci nematurují

22. května 2015 v 15:56 | Irith (text), Rosana (většina fotek)
Tento článek bychom chtěly věnovat Aredhel a Jeremiášovi, protože tohle celé bylo vlastně na jejich účet. Nebo, mluvím-li příliš zmateně (nebojte, lepší už to nebude), jelikož nás matura čeká až za tři roky (nechci, nechci, nechci) jsme si teď mohli dovolit ten luxus maturitního volna a někam vyrazit. Ovšem nevyrážely jsme najednou, naše akce byly rozdistribuované do celkem tří týdnů, protože občas jsme do té školy přeci jen musely.

Sám doma

16. března 2015 v 16:04 | Smělmír Brandorád
Chtěl bych se s vámi podělit o jednu příhodu, která se mi nedávno stala. Když se na ni dívám zpětně, tak se nemohu nepousmát, tak třeba zlepší náladu i vám...

Irith a Polly v Praze aneb když se hobitomaniaci nevypraví za hranice - Část 2

29. prosince 2014 v 9:52 | Irith (text), Polly (fotky)
Druhá část našeho deníčku. Tentokrát se dozvíte, co to znamená, když se hobitomaniaci přeci jen na chvíli za tu hranici vypraví, nebo o tom, jak jsme málem byly v televizi...

Irith a Polly v Praze aneb když se hobitomaniaci nevypraví za hranice - Část 1

27. prosince 2014 v 9:22 | Irith (text) Polly (fotky)
Od 10. prosince měla být naše třída na lyžáku. My jsme zůstávaly doma, kvůli Hobitovi. Ale co doma týden dělat? Tak jsme se rozhodly (já rozhodla), že půjdeme trochu za kulturou a budeme se prostě toulat po Praze. Tady tedy náš deník.
Deník bude opět rozdělěn na dvě části, ale tentokrát nebudeme dělat třetí část s našimi výzkumy nýbrž ji dáme rovnou do textu. Ono se ale moc fotit nestíhalo, takže toho bude tentokrát méně :-(. V deníku popisujeme dny od 10. do 16. a pak čtvrtek před Vánoci. Pátek, pondělí a úterý shrneme tak nějak na konec. A ještě na závěr přidáme přehlídku našich dárešků k Vánocům. Některé stojí za to.

Irith a Polly na prázdninách aneb Hobitomaniaci nepotřebují jít za hranice - Část 2

19. listopadu 2014 v 15:13 | Irith (text)
Druhá část našeho prázdninového deníčku. Tentokrát se dozvíte, jak jsem byla málem doživotně uvězněna, jak probíhal den s velkým absolutním hrochem, nebo jak to nakonec dopadlo v Hobitíně.
Tak si to užijte!
 
 

Reklama


Rubriky