Výlety a zájezdy

Slovinsko 2018 - 2.část

7. září 2018 v 8:00 | Irith
Druhá část mé reportáže z krajů Slovinských.

Slovinsko 2018 - 1. část

27. srpna 2018 v 12:49 | Irith
Již podruhé se stalo, že se dvě rodiny domluvily a rozhodly se, že společně pojedou na dovolenou. Tentokrát však byla tato dovolená rozdělená. První týden jsme odjeli do Slovinska a poznávali tamější krásy a druhý týden se část výpravy odebrala zpět do Čech (kupříkladu na Radostiny :-) ) a část přejela do Chorvatska válet se na pláž.

Já, patřící do skupiny, která absolvovala pouze Slovinsko, budu tedy vyprávět o reáliích v této hornaté zemičce. Reportáž z Chorvatska tu nenajdete, snad to nikoho nepohorší.

Skotsko IV

4. března 2018 v 9:40 | Irith
A poslední část.

Skotsko III.

26. února 2018 v 8:34 | Irith
Předposlední část reportáže ze Skotska. Tentokrát vypráví Irith

Skotsko II

20. února 2018 v 17:57 | Třezalka
Druhá část reportáže ze Skotska. Užijte si ji :-)

Skotsko I.

31. ledna 2018 v 7:59 | Třezalka

Nápad dvou spřátelených rodin vyrazit společně do Skotska se zrodil zhruba na podzim loňského roku. Následovala dlouhá řada mailů, debat a sdílení zkušeností z minulých výprav (jedinými "nováčky" jsme byly já a sestra), ze kterých se postupně vyloupl plán cesty.
Tuto reportáž napsala Třezalka.

Novinky ze Zeměplochy

21. srpna 2016 v 8:00 | Polly
Ze světa rpg her a dračáku tu už jeden článek byl a nyní přichází další. Aneb jak by to taky mohlo dopadnout. Přiznám se, že jsem nikdy netušila, že u nás ve skautském oddíle mohou ty děti mít tak brutální sklony…

Irith v Ravenně aneb Když se hobitomaniak vypraví do Minas Tirith -část třetí + postřehy

17. srpna 2016 v 10:05 | Irith
Třetí díl mého vyprávění.
Tentokrát pokračujeme u srazu Ferrari. Dnes se dozvíte, jak často chodí v Itálii revizoři, co se dá najít v takové kešce, nebo jak nejlépe zastrašit zlodějku.
UPOZORNĚNÍ: Soutěž O Gondorský Semenáček má uzávěrku již 22. září. Zbývá tedy necelý měsíc!!!

Irith v Ravenně aneb. Když se hobitomaniak vypraví do Minas Tirith - část druhá

13. srpna 2016 v 10:02 | Irith
Pokračování mého Ravennského putování. Začneme přesně tam, kde jsme minule díky tomu pitomému omezení 40 000 znaků skončili. V Comacchiu, u jistého kostela s tím, že mi zbývá 30 minut do odjezdu.
V tomto článku třeba zjistíte co jsem v Comacchiu ztratila, co v rybářském domku získala a jaká byla nejúžasnější památka, kteru jsme navštívili.

Irith v Ravenně aneb. Když se Hobitomaniak vypraví do Minas Tirith - část první

9. srpna 2016 v 11:23 | Irith
Zájezd, pořádaný Střední umělecko-průmyslovou školou jako poznávací exkurze do severní Itálie, spojený s kurzem kresby plenéru, se konal předposlední týden školy. Měla jsem na něj jet s celou svou rodinou. Jak jsem se k tomuto zájezdu dostala, je celkem vedlejší, prostě to berte jako fakt.
Exkurze se vyznačovala především dokonalou organizací, kdy přesně každý věděl kdo je za co zodpovědný, co se má dělat, kde je sraz a co bude k večeři. To jen abyste pochopili pozdější zmatky.

Skotsko 2016 - Tani

1. srpna 2016 v 6:35 | Tani
Dlouho tu nebyla žádná reportáž... Teď jich bude celá přehršel a odstartuje to Tani se svým povídáním o tom, kterak se měla ve Skotsku. Skotsko podruhé, tentokrát z Frodova pohledu.

Dračí doupě

20. března 2016 v 8:11 | Irith
Kdysi kdesi jsem zmínila, že s pár kamarády hraju hru, obecně zvanou Dračí doupě. No, a protože se objevilo přání, abych o této naší aktivitě napsala článek, směle čtěte dál.

Irsko aneb Když se Hobitomaniaci vypraví na ostrovy - část druhá

21. listopadu 2015 v 9:26 | Irith
Druhá část povídání o Irsku. Tentokrát ale nejenom o Irsku.

Irsko aneb Když se hobitomaniaci vypraví na ostrovy - část první

15. listopadu 2015 v 16:40 | Irith
První část Irska, která zcela nelogicky končí v půlce středy, protože blog je hloupý a odmítá mi moje texty vzít celé. Jnak, v nejbližších dnech se můžete těšit na pokračování Irska a na reportáž z Bilbovek. Fakt se omlouváme za tu zmateknst, ale kdo se někdy snažil narvat přibližně 150 fotek na blog rozdistribuovat do článků, naše zdržení pochopí.

Japonsko - část 6

9. listopadu 2015 v 20:50 | Polly
A nyní konečně přichází zakončení.

 
 

Reklama


Rubriky