Statečné (a malinké) srdce - komplet

Statečné (a malinké) srdce - Epilog

28. července 2014 v 8:38 | Delfi
I: Naprosto geniální epilog je konečně tady! U tohohle jsem lehla smíchy.

Takže tohle je poslední část této povídky a, ač je nám to líto, se musíme s Bilbem, Romelou, Kilim, Tauriel a Legolasem rozloučit. Jako další sem budeme dávat Irithiinu kapitolovku Nildanya, která je o našich oblíbených hobitech Smíškovi s Pipinem.
Protože už za chvíli skončíme projekt deseti days a zatím jsme nenašly žádný podobný, máme na Vás prosbu. Zkuste nám nějaké projekty doporučit (pokud tedy chcete slýchat naše kecy i nadále), třeba se do nějakého opravdu vrhneme :-)

Statečné (a malinké) srdce - Draze vykoupené vítězství

21. července 2014 v 9:42 | Delfi
Poslední kapitola mé povídky. Pak už Vás čeká jen epilog, který se Irith strašně líbí. Takže co se tady stane. Zkrátka o dobře, všichni žili štastně až do smrti… tedy…skoro všichni :)

Statečné (a malinké) srdce - Bitva

7. července 2014 v 13:52 | Delfi
Předposlední kapitola a pak už jen epilog! Na scéně se opět objeví Legolas s Filim a pořádně zamávají dějem. A vůbec není jisté, jak to skončí. Zemře Bilbo? Vyhraje Legolas a zajme Gandalfa? Ubrání se trpaslíci a Jezerní lidé přesile? Přidá se Fili na správnou stranu?

Statečné (a malinké) srdce - Drak

2. července 2014 v 8:47 | Delfi
S menší prodlevou přidávám další kapitolu.

Statečné (a malinké) srdce - Zrádce

26. června 2014 v 8:39 | Delfi
První kapitola "prodloužené verze" :-) Situace se nesmírně zkomplikuje a Legolas pořádně zamává celou družinou (samozřejmě v negativním slova smyslu). A navíc trpaslíci pomalu dojdou k Jezernímu městu a vědí, že už je čeká jen Šmak. Jak tohle jen může dopadnout?

Statečné (a malinké) srdce - Svoboda

22. června 2014 v 21:22 | Delfi
Tak další, trochu kratší kapitola. Tady končila původní verze.

Statečné (a malinké) srdce - Útěk

15. června 2014 v 9:02 | Delfi
Takže druhá kapitola je tu! Moc mě potěšily vyše ohlasy na tu první, snad se tedy i tato bude líbit. Situace se zkomplikuje a navíc, objeví se tu podrazácký Legolas!! (Trpím stejným antielfským komplexem jako Irith s Polly).
Čtěte, a uvidíte.

Statečné (a malinké) srdce

11. června 2014 v 14:48 | Delfi
Takže moje první fanfiction povídka. Téma mi zadaly Irith s Polly a znělo: Únik z elfského vězení v Temném hvozdě jinak, než jak to vymyslel Tolkien. Ale já to ještě trochu rozšířila a co jsem nakonec vymyslela, si můžete přečít právě ted. Povídka má celkem sedm kapitol a epilog, který se Irith strašně líbí.
Brala jsem to podle filmu, takže v povídce vystupuje i Tauriel a tak. Psala jsem to jako souvislý text a do kapitol to potom rozdělila Irith, takže za to nadávejte jí :-)
Dobře se bavte!

 
 

Reklama