Projekty a informace

Quentaro

12. února 2017 v 13:42 | Polly, Irith
Jak jsme již před časem avizovaly, rozhodly jsme se zřídit "blog pro neviditelné pisálky". Je nám ctí Vám představit blog Quentaro.

Adresář

27. listopadu 2016 v 5:38 | Irith
Proběhl první Ennorath a v duchu toho bychom rádi uveřejnili tento dlouho slibovaný článek. Konečně uvádíme do provozu jakýsi adresář lidí, jimž učaroval svět Středozemě a jsou ochotní poznat další bytosti podobného zájmu.

Blog pro neviditelné pisálky

12. listopadu 2016 v 7:48 | Irith
Čas od času dělám to, že projíždím internet a hledám, jestli se neobjevil nějaký nový blog s tolkienovskou tématikou. A někdy se nestačím divit. Včera jsem ovšem narazila na věc, která mě ze začátku rozčílila, ale pak už jsem vlastně byla jen smutná a dost odevzdaná. O co jde?

Ennorath

25. října 2016 v 17:46 | Irith
"Ten dům byl dokonalý dům, ať už máš rád jídlo a pití nebo povídání nebo zpěv, nebo nejradši jen tak sedíš a přemýšlíš, nebo máš rád příjemnou směs toho všeho. Samotný pobyt v něm léčil únavu, strach a smutek."
(J.R.R.Tolkien: Pán Prstenů - Společenstvo prstenu)

Mittalmar a Minas Maenas mají tu čest Vám představit společný projekt Ennorath. Jedná se o pravidelná setkání příznivců Středozemě a příběhů pana J.R.R.Tolkiena. O klub, podobný slavnému Inklings či Pelouchům, které existovaly někdy v osmdesátých devadesátých letech minulého století.

Rozcestník - Projekty

20. července 2016 v 0:09 | Mittalmar

Quentaro

Blog pro Neviditelné pisálky

Adresář

Ennorath


 
 

Reklama