Další ročník soutěže O Gondorský semenáček! Zapojíte se?

Projekty a informace

Středozemská poznávačka - výsledky

25. května 2018 v 0:53 | Mittalmar, bodovala Pomněnka
Tak a je to tady! To, na co jste jistě všichni netrpělivě čekali! Nebo alespoň 6 z vás. Šest statečných, kteří se zúčastnili naší plastelínové poznávačky. Dnes jsme uzavřeli komentáře. Zároveň s vydáním tohoto článku budou odtajněny. Jaké byly správné odpovědi a za co všechno jsme vám uznali nějakou tu část bodíku se dozvíte v článku. Stejně jako celkově pořadí, jméno vítěze a...samozřejmě cenu. :-) O to přece u soutěže jde, ne? ;-) Tedy...i o to. Snad se vám ceny budou alespoň trochu líbit. Jste zvědaví? Tak jdeme na to! :-)

Středozemská poznávačka č. 5

9. května 2018 v 22:14 | Mittalmar
Milé bytosti ardské,
dnes za vámi přicházíme s posledním dílem naší středozeské poznávačky. To jste nečekali, což? Nebo jste si možná řekli: "No konečně!" :D Ať tak či onak, vyhlašujeme tímto 14 dnů na zodpovězení chybějících kol, včetně toho dnešního. Za dva týdny uzavřeme možnost komentovat, sečteme body za správné odpovědi a napíšeme vyhodnocení. Vaše odpovědi budou spolu se správnými výsledky zveřejněny v den vyhlášení vítězů soutěže a získaných cen. :-)
Tož s chutí do toho, blížíme se do cílové rovinky, takže se můžete pustit do závěrečného urputného boje o poslední body. :-)

Středozemská poznávačka č. 4

30. dubna 2018 v 16:10 | Mittalmar
Další díl středozemské plastelínové poznávačky je tu! :-) Připomínáme, že možnost odpovídat na předchozí kola je stále otevřená, dokud nebude vydán poslední díl. Poté vám dáme ještě 14 dnů a následně hádání, ehm, pardon, poznávání stopneme, zveřejníme vaše odpovědi a správné výsledky a...ano, vyhlásíme vítěze. A odtajníme krásné ceny. Tak se snažte, pořád ještě máte šanci. Co se skrývá na dnešních fotkách? Podívejme se na to...

Středozemská poznávačka č. 3

18. dubna 2018 v 8:00 | Mittalmar
Dnes za vámi přicházíme v pořadí jíž s třetím kolem středozemské poznávačky. Pomalu se blížíme ke konci proto neváhejte a jestli jste zameškali některé z předchozích kol, rychle to napravte. Vyhrát může jen jeden a cena bude opravdu zajímavá. A pozor - pokud se soutěže zúčastní více než 5 osob, vyhlásíme i druhé a třetí místo. Je to jen na vás! :-)
A co tu teda máme dneska?

Středozemská poznávačka č. 2

5. dubna 2018 v 15:49 | Mittalmar
Už uplyulo docela hodně vody od první části této malé soutěže. Nyní nastal čas na druhý díl. Minule se do hádání zapojily tři slečny a jeden pán kterým tímto velmi děkujeme za účast. Podotýkáme, že body za správné odpovědi v jednotlivých kolech se sčítají. Za neúplnou nebo nepřesnou (ale nikoliv zcela špatnou) odpověď získáte alespoň polovinu bodu. Až do vyhlášení výsledků lze hádat i zpětně. Takže i teď můžete hádat kolo první.
A jaké výtvory na vás čekají tentokrát? Pojďme se na ně podívat.

Středozemská poznávačka č. 1

10. března 2018 v 20:17 | Kolektiv Mittalmaru
Není příliš zvykem, aby výsledky našeho blbnutí na nějakých akcích byly zde na blog zveřejňovány dříve, než reportáž z akce samotné. Nyní však uděláme výjimku (a v příštích dnech ještě několikrát), protože reportáže jsou na nějakou dobu v nedohlednu a my se nemůžeme dočkat, až se s vámi podělíme o výsledky naší...ehm...tvořivosti a fantazie.
Dnešní dávka středozemské kreativity pochází z Novoroku. A že byly novoroční oslav na podobné počin velmi plodné, o tom není pochyb.
Přinášíme vám část naší historicky první poznávačky. Můžete se jen kochat, nebo si můžete zasoutěžit, pakliže napíšete své tipy na správné odpovědi do komentářů, které budou pro tento účel výjimečně moderované a zveřejní se až v den vyhlášení výsledků (tedy až bude zveřejněna poslední část poznávačky). Každý z následujících výtvorů, zachycených na fotkách, měl své zadání. Vytvořili jsme spoustu lístečků se všemožnými tématy, která měla být zadáním pro plastelínové sochaře. Pak si každý losoval a svým tempem se snažil ztvárnit zadání ze svého lístečku tak, aby ostatní poznali, o co se jedná (někdy ale i tak, aby to nebylo příliš jednoduché :D). Nyní vám budeme postupně o několika výtvorech zveřejňovat výsledky našeho snažení a v můžete zkusit, nakolik byste si vedli v trojrozměrné verzi hobitích hádanek. Vítěze celé poznávačky čeká odměna...

Quentaro

12. února 2017 v 13:42 | Polly, Irith
Jak jsme již před časem avizovaly, rozhodly jsme se zřídit "blog pro neviditelné pisálky". Je nám ctí Vám představit blog Quentaro.

Adresář

27. listopadu 2016 v 5:38 | Irith
Proběhl první Ennorath a v duchu toho bychom rádi uveřejnili tento dlouho slibovaný článek. Konečně uvádíme do provozu jakýsi adresář lidí, jimž učaroval svět Středozemě a jsou ochotní poznat další bytosti podobného zájmu.

Blog pro neviditelné pisálky

12. listopadu 2016 v 7:48 | Irith
Čas od času dělám to, že projíždím internet a hledám, jestli se neobjevil nějaký nový blog s tolkienovskou tématikou. A někdy se nestačím divit. Včera jsem ovšem narazila na věc, která mě ze začátku rozčílila, ale pak už jsem vlastně byla jen smutná a dost odevzdaná. O co jde?

Ennorath

25. října 2016 v 17:46 | Irith
"Ten dům byl dokonalý dům, ať už máš rád jídlo a pití nebo povídání nebo zpěv, nebo nejradši jen tak sedíš a přemýšlíš, nebo máš rád příjemnou směs toho všeho. Samotný pobyt v něm léčil únavu, strach a smutek."
(J.R.R.Tolkien: Pán Prstenů - Společenstvo prstenu)

Mittalmar a Minas Maenas mají tu čest Vám představit společný projekt Ennorath. Jedná se o pravidelná setkání příznivců Středozemě a příběhů pana J.R.R.Tolkiena. O klub, podobný slavnému Inklings či Pelouchům, které existovaly někdy v osmdesátých devadesátých letech minulého století.

Rozcestník - Projekty

20. července 2016 v 0:09 | Mittalmar

Středozemské poznávačky 1, 2, 3, 4, 5, výsledky

Quentaro

Blog pro Neviditelné pisálky

Adresář

Ennorath


 
 

Reklama