O Gondorský semenáček

O Gondorský semenáček - hlasování o tématu

9. února 2018 v 20:10 | Mittalmar
V minulém článku jste měli možnost navrhnout téma příštího ročníku soutěže. Dnes můžete ono téma zvolit. Anketa je pod článkem. Hlasování bude ukončeno 15. března.

Navržená témata:

Poslední sbohem
Náhoda, jak se říká u nás ve Středozemi
Elf vs. hobit
Ohlédnutí nazpět
Světlo ve tmě
Setkání, které změnilo vše
Síla rodu
Daleká cesta
Poslední naděje
Cena přátelství

O Gondorský semenáček 2017 - Z deníčku porotce - II.

3. února 2018 v 19:52 | Irith
Minule jste se mohli dočíst o tom, co se stalo poté, co jsme loni soutěž uzavřeli a začali příspěvky vyhodnocovat. Teď vás čeká druhá část článků a zpráviček ze zákulisí Gondorského semenáčku. Povídání o tom, jak vypadal ročník letošní, toho čísla druhý.
O tom, zda vůbec nějaký nový ročník bude dlouho nebylo vůbec jasno. Ze všech stran se sypaly rozporuplné komentáře, kritiky, i nadšené ohlasy. Pamětivy těch mnoha chyb, kterých jsme se loni dopustily jsme váha...ly, zda na to vůbec máme. Nakonec ale převládl názor, že to ještě zkusíme. A tak jsme po nějakých dvou měsících od vyhlášení výsledků ročníku prvního zveřejnily propozice ročníku druhého. Ale že by to bylo tak jednoduché? Jen sepsat pár propozic? Co vás nemá! O strastech a obtížích ubohých pisatelů propozic se můžete dočíst v druhé sérii Deníčkových článečků

O Gondorský semenáček 2018 - První vlaštovky

28. ledna 2018 v 16:24 | Mittalmar
Jen skončil ročník druhý, už jsme obdrželi několik dotazů, zda chystáme i pokračování. A ano, můžeme zde oznámit, že třetí rok soutěže BUDE!

Vyhlášení soutěže O Gondorský Semenáček

19. ledna 2018 v 22:24 | Mittalmar
Před několika minutami proběhlo vyhlášení soutěže na TolkienConu a tak je načase dát výsledky i sem :-)

O Gondorský semenáček - Propagace

6. srpna 2017 v 9:55 | Irith
Minulý ročník nám byla značně vyčítána nedostatečná propagace a od toho se odvíjejcí i nevelká účast. Letos jsme se to tedy rozhodli vzít opravdu s fortelem. A jak opravdu, se můžete přesvědčit v tomto článku. Řekla bych, že víc už to vážně nešlo.

O Gondorský semenáček - Z deníčku porotce

25. července 2017 v 8:29 | Irith
To, že udělat soutěž bude těžké, jsme tak nějak věděly. Ostatně povídání o tom, s jakými všemi nástrahami se musíte potýkat, pokud si chcete založit vlastní soutěž, jste si mohli přečíst v jakémsi manuálu, který zde loni vycházel - http://mittalmar.blog.cz/1605/o-gondorsky-semenacek-a-jemu-podobne-manual-pro-zacatecniky

Propozice soutěže O Gondorský semenáček 2017

4. dubna 2017 v 15:37 | Mittalmar

Almanach soutěže O Gondorský semenáček 2016

23. března 2017 v 19:02 | Mittalmar
Už je to tu. Almanach letošního ročníku soutěže je již na světě.

Další osud Gondorského semenáčku

20. března 2017 v 21:20 | Mittalmar
První ročník soutěže o Gondorský semenáček je za námi. Něco vyšlo, něco ne, některé věci se povedl více, jiné méně, hodně jsme se naučily a v mnohém se poučily. Jisté je, že soutěž byla navzdory očekávání řady lidí realizována, vyhlášení proběhlo, dokonce na TC, ceny byly předány a ve čtvrtek vyjde zde na blogu oficiální Almanach. Otázkou zůstává, co dál?

O Gondorský semenáček - Vyhlášení

28. ledna 2017 v 11:44 | Polly, Irith, Pomněnka, Tani
Jak pravděpodobně víte, na TolkienConu proběhlo vyhlášení soutěže O Gondorský semenáček. Podrobná reportáž z celé akce Vás čeká záhy, stejně jako zveřejnění slibovaného almanachu soutěže. Dnes si můžete přečíst, jak to vše dopadlo.

O Gondorský semenáček - Uzávěrka

10. října 2016 v 3:44 | Mittalmar
Tak a je to tady!
Přesně sedm měsíců uplynulo od vyhlášení soutěže 22. února do její uzávěrky 22. září. A dnes, dva týdny po uzávěrce konečně můžeme vyhlásit slavnostní ukončení a nějaké ty průběžné statistiky. Takže jak to dopadlo?


O Gondorský semenáček a jemu podobné - Manuál pro začátečníky

31. května 2016 v 18:00 | Irith
O tom, že jsme rozjeli vlastní soutěž O Gondorský semenáček, doufám, všichni víte. Postarali jsme se totiž o to, aby se to nedalo jen tak snadno přehlédnout :-). Ale jak taková soutěž vlastně vzniká? Co za tím stojí? Manuál jak si založit vlastní soutěž čeká jen na rozkliknutí toho hezkého žlutého nadpisu!

Takže jak na to? Držte se následujících bodů a vaše soutěž bude dokonalá! :D

O Gondorský semenáček - Propozice

22. února 2016 v 6:00 | Irith, Polly, Pomněnka a další
Blog Mittalmar vyhlašuje první ročník soutěže O Gondorský semenáček!

Jedná se o tvůrčí fantasy soutěž, inspirovanou životním dílem pana J.R.R. Tolkiena, určenou všem příznivcům profesorových knih.

 
 

Reklama