O Gondorský semenáček

O Gondorský semenáček - Propagace

6. srpna 2017 v 9:55 | Irith
Minulý ročník nám byla značně vyčítána nedostatečná propagace a od toho se odvíjejcí i nevelká účast. Letos jsme se to tedy rozhodli vzít opravdu s fortelem. A jak opravdu, se můžete přesvědčit v tomto článku. Řekla bych, že víc už to vážně nešlo.

O Gondorský semenáček - Z deníčku porotce

25. července 2017 v 8:29 | Irith
To, že udělat soutěž bude těžké, jsme tak nějak věděly. Ostatně povídání o tom, s jakými všemi nástrahami se musíte potýkat, pokud si chcete založit vlastní soutěž, jste si mohli přečíst v jakémsi manuálu, který zde loni vycházel - http://mittalmar.blog.cz/1605/o-gondorsky-semenacek-a-jemu-podobne-manual-pro-zacatecniky

Propozice soutěže O Gondorský semenáček 2017

4. dubna 2017 v 15:37 | Mittalmar

Almanach soutěže O Gondorský semenáček 2016

23. března 2017 v 19:02 | Mittalmar
Už je to tu. Almanach letošního ročníku soutěže je již na světě.

Další osud Gondorského semenáčku

20. března 2017 v 21:20 | Mittalmar
První ročník soutěže o Gondorský semenáček je za námi. Něco vyšlo, něco ne, některé věci se povedl více, jiné méně, hodně jsme se naučily a v mnohém se poučily. Jisté je, že soutěž byla navzdory očekávání řady lidí realizována, vyhlášení proběhlo, dokonce na TC, ceny byly předány a ve čtvrtek vyjde zde na blogu oficiální Almanach. Otázkou zůstává, co dál?

O Gondorský semenáček - Vyhlášení

28. ledna 2017 v 11:44 | Polly, Irith, Pomněnka, Tani
Jak pravděpodobně víte, na TolkienConu proběhlo vyhlášení soutěže O Gondorský semenáček. Podrobná reportáž z celé akce Vás čeká záhy, stejně jako zveřejnění slibovaného almanachu soutěže. Dnes si můžete přečíst, jak to vše dopadlo.

O Gondorský semenáček - Uzávěrka

10. října 2016 v 3:44 | Mittalmar
Tak a je to tady!
Přesně sedm měsíců uplynulo od vyhlášení soutěže 22. února do její uzávěrky 22. září. A dnes, dva týdny po uzávěrce konečně můžeme vyhlásit slavnostní ukončení a nějaké ty průběžné statistiky. Takže jak to dopadlo?


O Gondorský semenáček a jemu podobné - Manuál pro začátečníky

31. května 2016 v 18:00 | Irith
O tom, že jsme rozjeli vlastní soutěž O Gondorský semenáček, doufám, všichni víte. Postarali jsme se totiž o to, aby se to nedalo jen tak snadno přehlédnout :-). Ale jak taková soutěž vlastně vzniká? Co za tím stojí? Manuál jak si založit vlastní soutěž čeká jen na rozkliknutí toho hezkého žlutého nadpisu!

Takže jak na to? Držte se následujících bodů a vaše soutěž bude dokonalá! :D

O Gondorský semenáček - Propozice

22. února 2016 v 6:00 | Irith, Polly, Pomněnka a další
Blog Mittalmar vyhlašuje první ročník soutěže O Gondorský semenáček!

Jedná se o tvůrčí fantasy soutěž, inspirovanou životním dílem pana J.R.R. Tolkiena, určenou všem příznivcům profesorových knih.

 
 

Reklama