Láska chutná po jablkách - komplet

Láska chutná po jablkách - 7. kapitola

4. dubna 2016 v 7:39 | Irith
Poslední kapitola a konec celého příběhu. A co se bude dít tady? Třeba se dozvíte, kdo tedy nakonec Diamantu chytil nebo proč se vlastně tato povídka jmenuje tak, jak se jmenuje.


Láska chutná po jablkách - 6. kapitola

23. března 2016 v 8:47 | Irith
Předposlední kapitola, předznamenávající konec celého příběhu. Bratranci konečně Diamantinu skrýš odhalí. Ale mladá nevěsta nehodlá prodat svou kůži tak lacino.



Láska chutná po jablkách - 5. kapitola

17. března 2016 v 8:10 | Irith
Hostina začíná, a to pravé svatební veselí se teprve rozjíždí. Ovšem ne každý je z toho vyloženě nadšený. Třeba Diamanta by byla raději, kdyby tu bylo méně hobitů, dychtivých ji chytit jako první.



Láska chutná po jablkách - 4. kapitola

11. března 2016 v 18:49 | Irith
Ano, další kapitola. A ano, tentokrát opravdu delší. I když možná i trochu nudnější, pojednává totiž o svatbě.
Mimochodem, ten svatební zvyk s útěkem i onen samotný obřad jsou jen a pouze moje fantasie. Nevím, jestli by s mým návrhem svatebního aktu tak, jak je popsaný tady, pan Tolkien souhlasil, ale je to minimálně hezky hobití :-)



Láska chutná po jablkách - 3. kapitola

5. března 2016 v 6:00 | Irith
Začínám mít takový dojem, že touto povídkou si zlomyslně vynahrazuji všechny ty pitomé limity 40 000 znaků, mazání odstavců, mazání obrázků a žlucení po odstavcích... chi chi chi. Jak krásný pocit, že vám blog článek vezme bez řečí...
A o co jde tentokrát? V Bralsku se bude slavit svatba. Hobití svatba. A k tomu patří i spousta krásných zvykůl a tradic.


Láska chutná po jablkách - 2. kapitola

28. února 2016 v 6:00 | Irith
Kapitola druhá. Ano, vím, je krátká, ale když ono to tak hezky vychází... Provozuji, že se v minulém článku někdo ptal, kolik to bude mít kapitol. Ale jak to tak bývá, tohle nikdy nevím. Ano, povídka je kompletně napsaná, ale... není původně členěná na kapitoly, takže nedokážu říct, na kolik to vyjde. Musí vám tedy stačit rozsah 10 stran A4 word velikost písma dvanáct, řádkování bez mezer :-)
A o čem pojednává tato kapitola? Třeba o tom, jak si Smíšek neskutečně užívá svou výškovou převahu čítající rovného půl palce nebo že jsou věci, kterým prostě nevěříte i když je vidíte na vlastní oči.


Láska chutná po jablkách - 1. kapitola

20. února 2016 v 10:33 | Irith
Většina z vás si možná pamatuje na kapitolovou povídku Láska voní levandulí, která tu kdysi vycházela. Doufali jste, že to už je konec? Ne, není. Ono totiž existuje i pokračování. Ale slibuji, že vtipnější a méně... červené. Mějte prosím ohledy, takhle povídka je už asi dva roky stará, takže dle toho také vypadá. A proč vyšla až teď? Nějak na ní nebylo předtím místo.
Takže kapitolová povídka, pokračování Levandule, se představuje.

 
 

Reklama