Blog

Pf 2015

1. ledna 2015 v 0:01 | Irith, Polly a Delfi
Tímto vám všem chceme popřát všechno nejlepší do následujícího roku, hodně štěstí, velké zásoby Athelasu, aby vám nikdo neukradl vašeho miláška a hlavně spoustu inspirací na povídky, básničky, obrázky a další PP tvorbu!

A ještě malý vzkaz pro všechny elfy a trpaslíky- nesnažte se soutěžit s hobity v pití, když stejně odpadnete po pěti korbelech!

Nový design a pár dalších věcí

4. listopadu 2014 v 16:35 | Především Jeremiáš a pak my z mittalmaru
Článek, ve kterém bychom chtěly shrnout pár důležitých informačních věcí, které se nám nechtělo dávat do nějakého jiného článku.

Hobití kostýmy

27. září 2014 v 8:25 | Irith a Polly
Konečně se nám podařilo sehnat fotky a můžeme tedy vydat článek o tom, jak jsme si vyráběly naše kostýmy. Dalo to dost zabrat, ale výsledek stojí za to!
Poznámka: Díky Kiwi a Clarisse se Polly podařilo udělat zvýraznění komentářů. Tak snad to bude fungovat.
Dle Kiwi jsme ještě dosaly bezvadný nápad, ale nevíme, kdy se nám ho podaří zrealizovat. Schválně, jestli to odhalíte....

Oblíbené stránky

20. srpna 2014 v 17:38 | Irith, Polly a Delfi
Rozhodly jsme se, že, aby nedocházelo k nepříjemným nedorozuměním, uděláme samostatný článek, kde vysvětlíme náš systém oblíbených blogů.

Takže, většina blogerů si tam přidává všechny, kteří mu komentují, a průběžně maže ty, kteří jsou neaktivní nebo komentovat přestali. My to děláme úplně jinak. Ten seznam děláme především pro ostatní blogery, aby věděli, kam se mají podívat. Je nám tedy celkem jedno, jestli je blog aktivní nebo ne, důležité je, aby se zaobíral stejným tématem jako my tzn. Tolkienovým dílem. Zároveň nám nezáleží na tom, jestli nám dotyčný komentuje nebo ne. Důležité je, že na svém blogu zveřejnuje své ff povídky, nebo prostě jen články o Pánovi prstenů. Ale tím pádem jsou i blogy, na které chodíme rády, komentujeme tam, ale nemáme je v oblíbených zkrátka z toho důvodu, že se tématikou Pána prstenů nezabývají. Takže, pokud někdo takový čte tenhle článek a chce se dostat do našich oblíbených blogů, stačí úplně jednoduchá věc, napište povídku nebo článek na téma, které s tím naším souvisí, a my vás s radostí přidáme.

Samozřejmě, je tu i pár diskutabilních blogů. Například Scrat máme v oblíbených proto, že ještě před námi napsala ff hobití povídku. Bohužel se ale její blog evidentně PP dále nezaobírá, takže ji asi budeme muset vymazat. Další takový je Aredhel. Je to elfka. Ale má tak skvělý blog, povídky a vůbec, že jsme ji prostě přidat musely.

Tak snad jsme vám udělaly trošičku jasno, co se našeho systému přidávání do oblíbených týče.

Anketa

12. července 2014 v 9:37 | Irith a Polly
Protože jsme sem už daly prozatím všechny naše jednorázovky, rozhodly jsme se, že uděláme takovou anketku. Která z nich se Vám nejvíce líbila? Je to spíš pro naši informaci, který styl psaní a žánr má největší úspěch :-)
Anketa je pod každou jednorázovkou a níže v tomto článku.

Povídky na přání

16. června 2014 v 17:14 | Mittalmar
A je to tu! Poté, co jsme se poptaly pár spřátelených blogerů a dostaly od nich vesměs kladnou odezvu, jsme se rozhodly, že se vrhneme do psaní povídek na přání.

O blogu

5. dubna 2014 v 9:59 | Irith, Polly, Delfi
O blogu
Tento blog je věnovaný, podle nás velice přehlížené a velice důležité rase Středozemě, hobitům. Především dvěma z nich - Pipinovi a Smíškovi (I když je pravděpodobné, že ostatní tu budou také). Bylo nám totiž líto, že ačkoliv existuje mnoho blogů o Pánovi Prstenů, žádný se nevěnuje hobitům a když, tak ne Smíškovi s Pipinem. A tak jsme se rozhodly to změnit (nebo se o to alespon pokusit).


O nás
Jsme tři kamarádky posedlé hobity, Zeměplochou a humorem, povětšinou srozumitelným jen pro nás. Zkusily jsme tyto věci nějak zkloubit dohromady a to, co z toho vzniklo, naleznete na tomto blogu.
Irith- Irith to vlastně celé začalo. Zamilovala se do hobitů a svým nadšením nakazila i ostatní. Proč si vybrala jméno Irith, naleznete pod složkou Povídky - Zeměplocha. Irith především píše a většina povídek tady je od ní.
Polly- První nakažená bytost, ale se stejně velkým nadšením jako Irith. Polly kreslí a obrázky budou od ní (snad se budou podobat předloze). Píše málo, ale snaží se (I:A píše dobře...)
Delfi- Je druhá nakažená a líbí se jí to. Píše, ale je strašlivě líná (Což Polly štve, protože líná má být ona. Nakonec se ale smířila s prokrastinací) Irith se líbí její psaní a Delfi se to líbí taky, i když to zní hrozně. Velmi ráda Imituje Froda a miluje, když se tomu Irith s Polly řehtají (což je v jednom kuse, protože ony zase imitují Pipina se Smíškem).

Irith Zimostrázová

31. března 2014 v 15:34 | Irith
Našla jsem na internetu, že existuje Zeměplošská hra, kde si lidé vytváří vlastní postavy podle určité šablony (pohlaví, rasa, dovednosti atd...) a pak za ně hrají. Zkusila jsem si tedy napsat svojí takovou postavu, která by mě vystihovala a vznikla z toho Irith. Nakonec jsem jméno Irith pojala za přezdívku.
 
 

Reklama