10 Days Charakter Challenge

10 days character challenge - Nejoblíbenější postava vůbec

29. července 2014 v 22:14 | Polly, Delfi, Irith
Poslední, poslední den našeho projektu. A dopadlo to přesně tak, jak se dalo čekat. Polly - Smíšek Delfi-Frodo a Irith - Pipin. No, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak Irith měla zase jednou melancholickou a nesmírně rozkecávací náladu. No, přečtěte sami a uvidíte.
10 days character challenge – Nejoblíbenější postava z nějaké povídky

24. července 2014 v 12:30 | Irith, Polly a Delfi
Předposlední den deseti days. Už Vás čeká jen velké finále a konečně budete mít od našich výplodů pokoj J. Protože s tímto challenge máme trochu problémy, bude to hodně zajímavé a ne úplně podle pravidel. Takže, dnes se jako první představí Tomík Paleček, potom následuje Irithiino rozkecávání o ničem a nakonec Pollyin výběr postavy, kterou nikdo nezná.10 days character challenge - Nejoblíbenější záporák

10. července 2014 v 8:43 | Polly, Irith, Delfi
Osmý díl character challenge je tu! Dneska tu budou tři záporáci, z nichž o dvou by se dalo s úspěchem pochybovat a u toho třetího byste našli tak milion děvčat, které vám zapřísáhniu, že to rozhodně není.:-) Takže jako první se představí Murtagh z Odkazu dračích jezdců, potom Boromir z Gondoru a k dovršení všeho ještě elfský král Thranduil. No, nezabijte nás :-)10 days character challenge - Postava, kterou bychom chtěly potkat

5. července 2014 v 9:44 | Irith, Polly, Delfi
Další den z "deseti days"! Tentokrát postava, kterou bychom chtěly potkat. Přiznáváme, že tohle kolo vyhrála Delfi, protože její důvody, proč by chtěla potkal Legolase, jsou naprosto genální. Takže dnes se představí Konyvran ze stejnojmenné serie, Will Dohoda z Hraničářova učně a již zmíněný Legolas, kterého netřeba představovat.10 days character challenge - Postava která prošla největším vývojem

28. června 2014 v 10:50 | Delfi, Polly, Irith
Už jsme za půlkou pomalu míříme do finále. V dnešním díle tu budou tři pánové, z čehož dva hobiti. Samozřejmě Bilbo Pytlík, kterého prostě nejde opomenout, Peregrin Bral, jehož si k údivu všech vybrala Polly a Chester Rawls z neznámé serie Podzemí (mimochodem, vřele doporučujeme, i když poslední dvě knížky jsou dost slabé).10 days charakter challenge - Nejpodobnější postava

23. června 2014 v 16:17 | Delfi, Polly, Irith
Deset days charakter challenge číslo pět, tedy uprostřed. Ted tedy budeme psát o postavách, které jsou nám nejvíce podobné. Tohle ale bylo dost náročné téma, takže si Irith s Polly vybraly postavy dvě (smí se to, ne ? :-)). Dnes se tu bude psát o jedné dámě, i když tuhle dívku by tedy dámou nikdo nenazval a o čtyřech... jak to nazvat, pánech? Prostě a jednoduše, máme tu Ronju, dceru loupežníka, Červenáčka a Rychlonožku z Rychlých šípů (víme, asi to není fantasy, ale my jsme to za fantasy označily, vždyt je tam Širokko a podobně) a Smíška s Pipinem. Hodí se na nás?10 days character challenge - Nejvíc nenáviděná postava

21. června 2014 v 8:44 | Irith, Polly, Delfi
Tak je to tady. Nejvíce nenáviděná postava. Předpokládáme, že po tomhle článku si nás polovina lidí se znechucením vymaže z oblíbených a druhá polovina si nás do nich s nadšením přidá :-).
VAROVÁNÍ: Nečtěte to, pokud máte rádi elfy, Legolase obzvlášt. Prostě tenhle článek přeskočte a žijte blaze :-). Jinak na vlastní nebezpečí.
Protože už znáte naší antielfskou úchylku, tento "den" bude pouze o nich (aneb, jak jsme je překřtili, o všude se narvávající populaci). Takže tu představíme dvě dámy a jednoho.... pro nedostatek jiných výrazů to nazvěme pán. Asi jste uhodli, že se jedná o Legolase Zeleného lístečka, Arwen Večernici a Aryu Dröttningu.


10 days charakter challenge - Nejoblíbenější vedlejší postava

17. června 2014 v 15:12 | Irith, Polly, Delfi
Deset days character challenge pokračuje! Budou sice převažovat dámy, ale na Delfiině postavě jsme se shodly všechny. Takže dnes budeme psát o Ginny Weasleyové z Harryho Pottera (to zní ale blbě... :-) ), o Denně ze Jména větru a o úžasném... Samvědu Křepelkovi z Pána Prstenů, který je tímto jmenovám nejoblíbenější vedlejší postavou našeho blogu :-) !
Poznámka: Asi jste si všimli, že jsme změnili název Delfiiny povídky na Statečné (a malinké) srdce. Bylo to proto, že ten první název vymýšlela Irith, která je obecné známá svou neschopností pojmenovávat povídky :-)


10 days charakter challenge - Nejoblíbenější mužská postava

13. června 2014 v 15:26 | Polly, Irith, Delfi
Projekt "deset days charakter challenge" zdárně pokračuje. Dnes tady bodou tři páni. Kvothe ze Jména větru, Edmund z Letopisů Narnie a Gandalf, kterého snad vůbec nemusíme představovat.
A co vy? Shodnete se s námi?10 days charakter challenge - Nejoblíbenější ženská postava

9. června 2014 v 16:42 | Irith, Polly, Delfi
Tak naše bláznovství začíná!
Dnes vám představíme tři dámy ze známých fantasy knih. Bábi Zlopočasnou ze serie Úžasná Zeměplocha, Deryn Sharpovou z Leviatanu a Eowyn z Pána Prstenů.
A co vy? Souhlasíte s námi nebo máte raději někoho jiného?10 days charakter challenge a další informace

6. června 2014 v 19:19 | Irith, Polly a Delfi
Věci, co máme na srdci, ale ještě jsme se je neodvážily dát do samostatného článku. A především Knihofilova blogová výzva.
 
 

Reklama