Další ročník soutěže O Gondorský semenáček! Zapojíte se?

A co dál?

23. listopadu 2018 v 23:46 | Polly, Pomněnka, Tani |  Blog
Život přináší změny a ty se dříve či později nevyhnou dokonce ani hobitům. Mittalmarem v posledních dnech otřáslo Irithino oznámení o odchodu z aktivní tolkienovské scény. Rozloučení to bylo smutné, ale naštěstí ne definitivní. Irith nám neodplouvá do Valinoru a vídat na akcích ji budeme i nadále, možná nás dokonce přece jen čas od času potěší i nějakým svým příspěvkem. Nechme se překvapit. Ačkoliv však Irith stála za zrodem a chodem většiny aktivit Mittalmaru, neznamená její odchod úplný konec. Nejaktivnější člen osazenstva blogu se sice stahuje do ústraní, ale pořád jsme tu my ostatní - Polly, Pomněnka a Tani. A můžete nám věřit, že rozhodně neplánujeme náš zelený blog opustit.


Nemusíte se bát, že by to tu nadobro leželo ladem, nemohli bychom tu vás, naše čtenáře, zanechat. A i nám samotným by se po blogu příliš stýskalo. Vzhledem k tomu, že však už mezi sebou nemáme hyperaktivní jedince, bude nás čekat mírné zvolnění. Články budou napříště vycházet jednou týdně. Nechceme totiž vydávat na úkor kvality. Nezoufejte však, bude to znamenat, že se budete moct každý pátek těšit na nový článek, o důvod víc, k přečkání pracovního týdne :-)

Kromě této změny jsme se rozhodly udělat i menší obměnu vzhledu blogu. Starý design nám již nepřišel adekvátní, a tak jsme se uchýlily k odlehčenější verzi. V nejbližších dnech by se měla dočkat své realizace.

Jak to bude s dalšími aktivitami, které Mittalmar pořádal nebo se nějak podílel na jejich fungování?

Soutěž O Gondorský semenáček bude samozřejmě fungovat dál, tedy minimálně letošní rozjetý třetí ročník. Osud dalších ročníků bude záležet na aktivitě účastníků a ochotě porotců nadále hodnotit soutěžní díla. Ennorathy budou, pokud se najde někdo, kdo je bude svolávat. Vzhledem k tomu, že nikdo z nás momentálně nepobývá v Praze, bude záležet především na vás, jestli si nějaké setkání domluvíte. Z naší strany není vyloučen nějaký Ennorath v Brně, ale vše bude záležet na studijním a jiném vytížení. Nicméně přátelské setkávání se tolkienovských nadšenců ke společnému povídání, sdílení a tvoření opravdu nezávisí na nás - můžete ho uskutečňovat vy sami ;-) Reportéři rádia Středozem budou pokračovat, jen možná z éteru uslyšíte dříve méně časté hlasy. Quentaro žije příspěvky pisálků, tedy jeho chod závisí převážně na vás.

Elfohobití koutek bude letos na TolkienConu v režii aktivních a nadšených účastníků, kteří na něm již pilně pracují, tudíž ani o tento projekt se bát nemusíte. Den hobitů bude i nadále otevřen všem, zda se Mittalmar příští září sejde v Praze či Brně je však nyní ve hvězdách. Přidat se můžete vždy. Anebo si zorganizovat vlastní oslavu hobitího svátku :-) Naše mittalmarovské srazy budou pokračovat i nadále, čas od času možná otevřené i širším řadám tolkienovských přátel. Na Bilbovkách, TolkienConu i Oslavě zničení Prstenu se, věříme, budeme potkávat i nadále všichni. Jen asi z naší strany už nebudou aktivní příspěvky k programu (mimo Semenáček). No a Vánoce ve Středozemi? Ty tu pro vás i pro nás vždy byly a budou, dokud bude tento blog.

Zůstaňte s námi, jsme tu pro vás dál.

Polly, Pomněnka a Tani
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeremiáš Jeremiáš | 24. listopadu 2018 v 22:53 | Reagovat

Ennorath v Brně prosím ano, cesta tam trvá jenom hodinu. Na nový design se moc těším. Tenhle mimochodem furt odkazuje na můj starý blog :-D

A pak samozřejmě Vánoce. Kdybyste je zrušily, musel bych si asi tu jednu povídku ročně napsat aspoň sám pro sebe. Už je to pro mě dávno tradice :-)

2 Laisi Laisi | 25. listopadu 2018 v 9:33 | Reagovat

Ennorath v Brně! :D To bych se na něj mohla někdy i dostat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama