Další ročník soutěže O Gondorský semenáček! Zapojíte se?

O Gondorský semenáček - statistiky

11. října 2018 v 23:35 | Mittalmar |  O Gondorský semenáček
Již před časem proběhla uzavírka soutěže O Gondorský semenáček. Protože jsme ale čekali, zda nám poštou ještě nepřijde pár opožděných děl, můžeme udělat definitivní uzávěrku a spočítat stavy až teď. A jak to tedy letos dopadlo?Propozice jsme vyhlásili 22. března. Soutěž tak trvala celých šest měsíců, tedy rovného půl roku. První příspěvek nám došel již 25.3, což je pravděpodobně historický rekord. Jedná se o příspěvek do kategorie poezie. Druhý příspěvek pak patřil do kategorie proza a došel na začátku května.

Dohromady jsme v soutěži obdrželi 31 děl z toho 12 příspěvků je od autorů mladších 18 let. Tradičně nejvíce oblíbená byla kategorie Proza se 14 příspěvky (5 děl poslali autoři mladší 18 let), následovala Poezie s 10 (2 z mladší kategorie), Ilustrace s 5 (zde byla dvě díla autorů pod 18) a 4 díla spadají do Artefaktu (z toho dokonce tři díla patří do kategorie mladší).

Tři autoři (z toho 1 mladší 18 let) se účastnili ve dvou kategoriích. A jeden autor dokonce ve všech čtyřech!

A jak jsme na tom z hlediska genderu? 8 autorů je mužského pohlaví, jinak tvořily většinu dámy - celých 18.

Z neobvyklých příspěvků můžeme zmínit jedno drama a jednu knihu i s ilustracemi. Z kategorie Poezie nám došly tři písně.

Bohužel jsme také jedno dílo museli vyřadit, protože neprojevovalo žádné prvky inspirace Tolkienovým dílem.

Jinak příspěvky tímto zasíláme porotcům na ohodnocení. Medailonky porotců jste si mohli pročítat jak na fb stránce soutěže, tak zde na blogu. Takže již jistě víte, kdo všechno bude hodnotit (a pořádně se těšíte :-D ). Tímto byla soutěž definitivně ukončena, vše další už není v rukou ani nás, ani účastníků. Nýbrž právě porotců.

Aktualizace: A již jsme obdrželi první kompletní bodové ohodnocení. Někteří z porotců umí být velmi rychlí...

Za pořadatele,
Irith Zimostrázová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama