Další ročník soutěže O Gondorský semenáček! Zapojíte se?

Pozvánka na komorní larp Tol Eressëa

3. srpna 2018 v 7:00 | Mittalmar |  Blog
Možná jste ještě nikdy nebyli na larpu a nenápadně po nich pokukujete. Nebo naopak objíždíte všechny v okolí a nemůžete se dočkat, až narazíte konečně na něco nového. A nebo jste trochu smutní z toho, že všechny středozemské larpy jsou jen z Hobita, maximálně Pána Prstenů a chudák Silmarillion ostrouhal. Pokud alespoň něco z toho na vás sedí, mohl by vás zajímat nový larp Tol Eressea!


Co o něm říká autorka?

"Děj se bude odehrávat v prvním roce Čtvrtého věku v Síni ohně v Domě ztracených her krátce před večerní slavností. V jedné místnosti se tak sejdou Teleri z Alqualondë, Noldor z Tirionu, Noldor a Sindar žijící na Eressëy, navrátilci z Mandosu a mocní připlouvající ze Středozemě. Staré spory vyplouvají na povrch, příbuzní se opět setkávají a Meril, paní Tol Eressëy, má na svém panství najednou mnoho mocných, kteří byli zvyklí být svými vlastními pány..."

Můžete se těšit na 3-4 hodiny konverzačního larpu s postavami z Tolkienova díla. O dokonalou atmosféru se postarají kostýmy zúčastněných a prostředí útulné místnosti s plápolajícím ohněm v krbu.

Pokud vás to zaujalo, je vám více než patnáct let a máte 10. listopadu čas, neváhejte se pro víc informací podívat na upoutávku na webu tolkien.cz, kde najdete také formulář pro přihlášení.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aredhel Aredhel | Web | 3. září 2018 v 2:48 | Reagovat

Tohle je asi poprvé, co jsem v pokušení zúčastnit se larpu, žasnu sama nad sebou! :D Konverzace s ostatními mocnými zní víc než dobře, ale obávám se, že nemám kostým v dostačujícím stavu. :-? No, uvidíme...
Asi nikdo neplánuje jet, co?

2 Irith Irith | Web | 3. září 2018 v 8:33 | Reagovat

[1]: Já o tom vážně uvažovala, ale nakonec asi nic. I bych čas měla, ale radši budu s milým, kdybych jela na larp, neuvidíme se kvůli Rádovským a jeho Paříži přes tři týdny...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama