Další ročník soutěže O Gondorský semenáček! Zapojíte se?

Souhrn ikonek z akcí

6. května 2018 v 7:00 | Mittalmar |  Blog
Možná jste si všimli po levé straně naší stránky v menu takových ikonek, týkajících se našich akcí. Odkazují na reportáže z aktuálních víkendových setkání, které ve Společenstvu Mittalmar pořádáme, ale třeba i veřejného dne hobitů.A jak roky míjí, akce se opakují a opakují, občas přibude nějaká nová a vznikají tak nové a nové ikonky. Proto nám přišlo, že už by stálo za to je nějak archivovat, udělat jakousi "výstavku", kde by byly všechny pohromadě, staré i nové ikonky jsou primárně určené k nám do menu, jako obrázek pro odkazy a jako pamětina pro zúčastněné. Mnoho z nich si je dává na svůj blog (pokud ho zrovna mají) a vůbec, ho mohou využít podle svých představ.
Časem se lidi i hobit vyvíjí a to platí i u některých ikonek, které měnily tvář, dokud se víceméně neustálila.

Podle data v našem normálním "lidském" roce, je první akcí novorok, slavnost oslav konce roku a příchodu nového. Její datum stanovujeme někdy kolem Silvestra, ledna či přelomu ledna a února.

Druhá akce (pokud pomineme TolkienCon a Oslavu zničení Prstenu), je mallornka. Tedy… Oslava vykvetení mallornu, stanovená přibližně datem vykvetení mallornu v Kraji (nečekané, že?), Samovými narozeninami nebo elfím novým rokem. Často se koná koncem dubna, dvakrát již byla v Brně a v malinko větším než nejkomornějším počtu - přizváni byli jak sourozenci, tak partneři zúčastněných.


Radostiny jsou největší srdcovka. Je to totiž akce, kde jsme se s většinou z nás viděli prvně naživo a utvořili tu nejužší skupinu (která se později trochu rozšířila). Ano, první Radostiny byly tak trochu speciální, takže mají i speciální ikonku - tu starou autentickou. V prázdninovém letním čase se snažíme využít toho, že díky volnu nemusíme hned v pondělí zpět do nudy všedních dnů a školy, a tak často trvá déle než tři dny.
Den hobitů je nejvíce veřejnou akcí z těchto. Takové pomezí mezi akcemi soukromými a veřejnými. Datum je přece jasné - 22. září. Ať je to pondělí nebo třeba čtvrtek. Zatím měl vždy úspěch a dokonce jsme měli i jiné než pražské pobočky!
No a poslední je Volání Rádovských. A jaký je zde důvod k oslavě? Irith se vždy směje, že je to na počest prvního Smíškova zatroubení na roh. Ano, ona si vždy najde důvod, proč si z Brandorádů dělat legraci… A ačkoliv se na této akci měly přeskakovat ohně, zatím se nám to ještě nepodařilo… 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pocitynajazyku pocitynajazyku | 6. května 2018 v 20:16 | Reagovat

Nádherný

2 Polly Polly | Web | 13. května 2018 v 16:38 | Reagovat

[1]: Děkujeme!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama