Cesta do Středozemě

7. března 2018 v 18:18 | Mittalmar |  Audio
Je to tady! Po více než dvou letech od první klapky je na světě první krátký film z dílny Mittalmaru. Kraťoučký snímek Cesta do Středozemě, vzniklý spíše náhodou než velkým uměleckýcm záměrem.Téměř všechny záběry byly natočeny v jedno pošmourné sobotní odpoledne na Novoroku 2016, v rámci kterého jsme se mimo jiné vypravili na jisté podivuhodné místo. No a protože to místo bylo opravdu velmi podivuhodné, rozhodli jsme se, že tam natočíme nějaké záběry. Nebylo to nic organizovaného ani vymýšleného, prostě jsme si jen tak hráli s kamerou na Pollyininym mobilu a točili naprosto náhodné scény. Když už jsme jich měli dost, začali jsme uvažovat, co s tím. A vznikl nápad na jakýsi improvizovaný film. Nebylo to pranic připravovaného, veškerý "scénář" jsme vytvářeli za pochodu, jak se nám to zrovna hodilo.

Některé speciální scény (čtěte: takové scény, aby tomu zbytku daly aspoň nějaký smysl) jsme pak ještě dotáčeli v neděli ráno, těsně před odjezdem.

Nicméně trvalo dva roky, než se podařilo z jednotlivých záběrů vytvořit film. A v rámci této střihařské činnosti si velké uznání zaslouží Timbo, který nad tím strávil několik nocí a podařily se mu s tím opravdu úžasné věci.

A teď už prosím zaměřte svou pozornost na celé čtyři a půl minuty našeho trháku!

Mittalmar přeje dostatek popcornu a příznivý obraz.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chodec Chodec | 14. března 2018 v 16:00 | Reagovat

Celkom som sa pobavila, máte odber a like

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama