Cesta do Středozemě

7. března 2018 v 18:18 | Mittalmar |  Audio
Je to tady! Po více než dvou letech od první klapky je na světě první krátký film z dílny Mittalmaru. Kraťoučký snímek Cesta do Středozemě, vzniklý spíše náhodou než velkým uměleckýcm záměrem.Téměř všechny záběry byly natočeny v jedno pošmourné sobotní odpoledne na Novoroku 2016, v rámci kterého jsme se mimo jiné vypravili na jisté podivuhodné místo. No a protože to místo bylo opravdu velmi podivuhodné, rozhodli jsme se, že tam natočíme nějaké záběry. Nebylo to nic organizovaného ani vymýšleného, prostě jsme si jen tak hráli s kamerou na Pollyininym mobilu a točili naprosto náhodné scény. Když už jsme jich měli dost, začali jsme uvažovat, co s tím. A vznikl nápad na jakýsi improvizovaný film. Nebylo to pranic připravovaného, veškerý "scénář" jsme vytvářeli za pochodu, jak se nám to zrovna hodilo.

Některé speciální scény (čtěte: takové scény, aby tomu zbytku daly aspoň nějaký smysl) jsme pak ještě dotáčeli v neděli ráno, těsně před odjezdem.

Nicméně trvalo dva roky, než se podařilo z jednotlivých záběrů vytvořit film. A v rámci této střihařské činnosti si velké uznání zaslouží Timbo, který nad tím strávil několik nocí a podařily se mu s tím opravdu úžasné věci.

A teď už prosím zaměřte svou pozornost na celé čtyři a půl minuty našeho trháku!

Mittalmar přeje dostatek popcornu a příznivý obraz.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chodec Chodec | 14. března 2018 v 16:00 | Reagovat

Celkom som sa pobavila, máte odber a like

2 Estel Estel | 28. října 2018 v 19:41 | Reagovat

To je hezké. Into the west jsem hrála na flétnu. Je pěkné vidět, kdo je která postava.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama