Pán Prstenů, ale v bledě modrém

13. ledna 2018 v 13:03 | Polly |  Naše obrázky
Říká se, že dříve nebo později každého zachvátí profesní deformace. Nás zachvátila už dávno, jak jste mohli zjistit třeba z tolkienovských postřehů nebo článků ve výplodech choré mysli.
No a neopustilo nás to doteď. Jeden z posledních úlovků vzešel přímo z naší školní třídy.


Naši drazí spolužáci se rozhodli společnou kmenovou třídu vyzdobit. A mimo plakáty mnoha moderních idolů a zpěváků jakýchsi (pro nás) neznámých písni, tam vyvěsili plakát na Avatar. Z neznámých důvodů. Jelikož nepředpokládám, že by se o Avatar zajímali nebo by se přiznali, kdyby to byla pravda. Avatar přece už není dost "cool". Ale zase u něj nehrozí, že učitelé budou při pohledu na něj šílet a vydupou si jeho sundání, kvůli tomu, že není dost cudný (jak se u několika jiných plakátů, které vybrali, stalo).

A co přesně se stalo? Irith při pohledu na tento plakát:


Vždy četla místa "Avatar" "Annatar". No a nápad byl na světě. Celé hodiny španělštiny jsme dumali nad tím, jak to změnit na Annatara nebo Saurona. Po pár dnech jsem se k tomu odhodlala a výsledek dala Irith k narozeninám.

První úkol byl samozřejmě přeměnit název, což se dalo jednoduše využít písma na konkrétním plakátě a malinko ho poupravit. S ostatními komponenty už to bylo trochu složitější. Jelikož v grafickém malování nejsem zas tak zběhlá, rozhodla jsem se využít již existující obrázky a ty tam zakomponovat jako koláž.

Jmenovitě je to tento obrázek Prstenu


Annatar - Sauron ještě ve své milejší podobě


A jeden Sauron v masce


No a výsledek dopadl takto, posoudit už musíte sami.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama