O Gondorský semenáček 2018 - První vlaštovky

28. ledna 2018 v 16:24 | Mittalmar |  O Gondorský semenáček
Jen skončil ročník druhý, už jsme obdrželi několik dotazů, zda chystáme i pokračování. A ano, můžeme zde oznámit, že třetí rok soutěže BUDE!


Jako loni i letos proběhne několik změn. Kromě pár úprav v propozicích, které by ostatně měly být vyhlášeny do měsíce až dvou, i pár obměn opravdu zásadních.

Jednak budeme rozšiřovat počet porotců a to dost zásadně. Jejich jména zatím nebude zveřejňovat, ale můžeme říci, že počet porotců se zvýší minimálně dvojnásobně.

Poté změníme systém hodnocení. Stávající systém byl v lecčems dobrý, ale také měl mnoho chyb, které by snad měla řešit "pyramidová" metoda převzatá se svolením autora od "Lahvičky Miruvoru".

Kromě zvětšené skvadry porotců ale budeme nově vyhlašovat i "cenu diváka". Tento nápad přednesl Lemming a nám se velmi zalíbil, takže tímto mu také děkujeme. "Veřejnost" bude mít šanci literární díla vidět a hlasovat online. Kromě toho pak samozřejmě bude možné hlasovat po dobu Conu před vyhlášením, které by se tentokrát uskutečnilo v sobotu večer, aby si lidé sithli prohlédnout a ohodnotit i výtvarná díla.

A jednou z posledních "velkých změn", zmíněných v tomto článku, je i možnost navrhnout téma pro další ročník .Již na TolkienConu se nám totiž dva návrhy sešly. A to "Poslední sbohem" a "Náhoda, jak se říká u nás ve Středozemi."
Máte i Vy nějaký návrh? Přáli byste si tvořit na něco konkrétního? Pište prosím do komentářů pod článek nebo nám na meil mittalmar@seznam.cz!

V následujících týdnech proběhne hlasování, kterým bude zvoleno téma pro příští rok.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 28. ledna 2018 v 18:57 | Reagovat

První návrhy, které nám došly (píšu to sem bez uvedení autorů, jen to vlastně jen proto, abychom to omylem nezašantročili :-))

Daleká cesta, Cena přátelství, Ohlédnutí zpět, Síla rodu, Skrytá síla, Poslední naděje, Světlo ve tmě, Setkání, které změnilo vše

2 Neklan Neklan | 29. ledna 2018 v 20:45 | Reagovat

Juhů, to zní jako plán - ne, že bych měl návrh na téma, toho jsem dalek, ale jsem rád, že pokračujete s výsadbou. :-)

3 Ithilwen Ithilwen | 30. ledna 2018 v 19:49 | Reagovat

Pěkně po vašem; Elf vs hobit :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama