Výzva k 22. září 2017

4. září 2017 v 9:20 | Mittalmar |  Tolkienovské akce
A je to tady. Už počtvrté. To je docela dost, že? Naše první veřejná akce v historii Mittalmaru a akce která vždy oplývala něčím trochu zvláštním a jiným.
Vítáme vás u Výzvy ke Dnu všeho Hobitstva.


Letos to bude stejné jako vždy. Jednoduchá výzva, jednoduché splnění a jen trochu odvahy. Takže ano, vy školou povinní, pojďte do školy v kostýmu a vy prací povinní pojďte v něm do svého zaměstnání. Přidáte se někdo letos? My jsme opět trochu upgradovali své kostýmy takže je šance, že letos to bude ještě o něco větší legrace než obvykle.

Zářijový Ennorath se skloubí s oslavou Dne všeho hobitstva a proběhne v pátek 22. září od půl třetí v Liliové čajovně v Praze, Libni (tam jak bývají koncerty Poeťáků). A co tam? Kromě tradičního Ennorathového programu (bude-li někdo chtít a připraví-li si něco - tedy zejména předčítání povídek a básní) také program hudební, piknikový či obecně povídací. Vezmeme i nějaké hry, takže možnost herního vyžití tu je také.

Protože bude nutné zarezervovat místo, prosím, pokud byste se chtěli dostavit pište do komentářů nebo na meil mittalmar@seznam.cz .

Odkaz na fb událost pro příznivce sociálních sítí zde.

Jste všichni srdečně zvání a budeme se na Vás moc těšit!

Mittalmar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama