Výzva k 22. září 2017

4. září 2017 v 9:20 | Mittalmar |  Tolkienovské akce
A je to tady. Už počtvrté. To je docela dost, že? Naše první veřejná akce v historii Mittalmaru a akce která vždy oplývala něčím trochu zvláštním a jiným.
Vítáme vás u Výzvy ke Dnu všeho Hobitstva.


Letos to bude stejné jako vždy. Jednoduchá výzva, jednoduché splnění a jen trochu odvahy. Takže ano, vy školou povinní, pojďte do školy v kostýmu a vy prací povinní pojďte v něm do svého zaměstnání. Přidáte se někdo letos? My jsme opět trochu upgradovali své kostýmy takže je šance, že letos to bude ještě o něco větší legrace než obvykle.

Zářijový Ennorath se skloubí s oslavou Dne všeho hobitstva a proběhne v pátek 22. září od půl třetí v Liliové čajovně v Praze, Libni (tam jak bývají koncerty Poeťáků). A co tam? Kromě tradičního Ennorathového programu (bude-li někdo chtít a připraví-li si něco - tedy zejména předčítání povídek a básní) také program hudební, piknikový či obecně povídací. Vezmeme i nějaké hry, takže možnost herního vyžití tu je také.

Protože bude nutné zarezervovat místo, prosím, pokud byste se chtěli dostavit pište do komentářů nebo na meil mittalmar@seznam.cz .

Odkaz na fb událost pro příznivce sociálních sítí zde.

Jste všichni srdečně zvání a budeme se na Vás moc těšit!

Mittalmar
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama