Prázdninový režim a další informace

28. června 2017 v 21:48 | Mittalmar |  Blog
Ano, je to tu, další v podstatě bezpředmětný článek, pojednávající ovšem o několika zajímavých nových informacích, co se veškerého budoucího fungování blogu týče.

Přichází totiž prázdniny a vzhledem k tomu, jak u nás vypadal samotný červen, to zřejmě bude ještě hektičtější, než obvykle. Skoro veškeré zásoby článků byly vyčerpány za červen, kdy tři z nás (Irith, Polly a zejména Tani) čekaly ve škole docela těžké zkoušky, umocněné faktem, že jsme končily klasifikaci dříve a zejména Irith vypadla v podstatě na půlku června (biologická soutěž a pak plenér v Chorvatsku). Pomněnce pak nebylo úplně dobře a zkrátka jsme musely sáhnout na dno veškerých zásob a jsme teď bez rezerv. Připočtěme k tomu, že tři čtvrtiny prázdnin budeme bez internetu a vychází nám, že možná budeme muset frekvenci stáhnout více než je obvyklé. Zkusíme to zatím udržet na jednom článku za pět dnů, pokud by to nešlo tak zvolníme na článek za týden (stejně je většina lidí pryč a tak klesá i návštěvnost).

Smutným problémem ovšem zůstává, že se pravděpodobně nejedná o změnu dočasnou. Příští rok skládají Irith, Polly a Tani maturitu a přijímačky na vysokou a Pomněnka státnicuje. Proto je otázka fungování Mittalmaru otevřená a uvidíme, jak to budeme zvládat.

Taktéž jsou tím pádem otevřeny otázky akcí. Elfohobití koutek by měl být každopádně (už je dost věcí okolo toho zařízených), přednáška je ve hvězdách. A OZP naprosto, vyhlášení Semenáčku by být snad mělo, koncert určitě ne a pokud tam budeme jen na pátek nebo na celou akci, rozhodne asi míra učení.

A co se na vás tak namátkou chystá? Již slibované nahrávky a zpěvník. Irith pak píše nové povídky, obě kapitolové a obě s elfím prvkem (a obě beznadějně dlouhé). Polly a Tani zdárně bojují s Projektem Ilustrace. Taktéž se snad v nějaké dohledné době dočkáte menších změn na tolkien.cz (a možná pak i nějakých větších). Quentaro si žije vlastním životem "odkladiště" povídek původně určených na Semenáček, ale žije a žije se ctí. Do Semenáčku zatím přišlo jen to jedno dílo, takže pozor lidi, zas tolik času už nezbývá!

V nejbližších dnech se můžete těšit na nějaké Úvahy a určitě se opět podíváme na zoubek pěknému hobitímu rodokmenu.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a doufáme, že se do tohoto zeleného koutku Středozemě budete vracet i nadále.

Mittalmar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neklan Neklan | 30. června 2017 v 9:58 | Reagovat

No, no, no! Peče se to, vaří se to, smaží se to, tak z toho snad něco bude. Trpělivost! :-D

2 Jíťa Jíťa | Web | 1. července 2017 v 20:50 | Reagovat

To půjde, vytrvejte! A přes prázdniny je to vždycky taková okurková sezóna, čtenáři pobíhají venku a nechodí číst, takže se dá tvořit do zásoby :)

Přeju vám tu na Mittalmaru krásný prázdniny! :)

3 Polly Polly | Web | 5. července 2017 v 15:06 | Reagovat

Děkujeme za pochopení a podporu a přejeme krásné prázdniny i vám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama