10 Days fantasy chalenge 5 - Nejoblíbenější svět

10. listopadu 2014 v 14:53 | Irith, Polly a Delfi |  10 Days Fantasy Challenge
Věřte nebo ne, ale už jsme v půlce naší ztřeštěné výzvy. Tentokrát otázka na téma fantazijních světů. Jaký je Váš nejoblíbenější? Shodnete se s námi?
Abychom nezapomněly, povedlo se nám rezervovat místa na Hobita, konkrétně čísla N23 a N24 (I: Je to dvojsedadlo a fakt netuším, proč Polly objednávala zrovna to, no nic, hlavně že to stihla). Do komentářů tedy prosím také připište, jestli se vám lístky sehnat podařilo a kde kdyžtak sedíte (jestli se při filmu máme smát nahlas, nebo potichu) :-)


(Autorem obrázku je Jeremiáš)
Nejoblíbenější svět?Polly: Středozem. Je tam toho tolik na relativně malé ploše (cca jeden svět). Kraj, krásná příroda - vysoké majestátní hory, nádherné lesy, louky, vodopády… ale i temné doly, bažiny a vypálené lesy. Mnoho rozličných bytostí, mými příbuznými počínaje a majestátními enty konče. Děje se tam tolik neuvěřitelných věcí a je tam mnoho jablek, které můžu ukrást :)
Irith: Zeměplocha. Svět, kde se můžete umlátit smíchy a když se vám to povede, jako třešničku na dortu uvidíte stepujícího Smrťě! (Moje platonická láska po shlédnutí Soudných sester). Geniální, detailně promyšlený svět, kde si nemůžete být jisti ničím. A to je právě to lákavé.Delfi: Středozemě!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aredhel Aredhel | Web | 11. listopadu 2014 v 13:09 | Reagovat

Středozem, jak jinak! Zeměplochu sice obdivuji, ale ani ne tak jako svět (protože v něm se vůbec nevyznám a často jsem naprosto zmatená, kde leží co), ale kvůli jeho obyvatelům a nápadům, které v něm jsou zabudované.

Jen tak mimochodem, tenhle obrázek jsem objevila na deviantu a myslím, že je to něco pro vás: http://aredhelfromtirion.deviantart.com/art/Hobbit-Origins-452043648 :-)

2 Irith Irith | Web | 11. listopadu 2014 v 15:50 | Reagovat

[1]: Jupí!!! Měla jsem pravdu!!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama